Gümüş Olympus OM-D E-M1 Türkiye’de İlk Kez Satışta.

Untitled-1

Ürünü daha detaylı incelemek ve satın almak için tıklayın.

  • 16.3MP Live MOS Sensör
  • TruePic VII Görüntü İşlemcisi
  • Micro Four Thirds System
  • Hızlı Çift Alan & Kontrast Algılamalı AF
  • İnteraktif 2,360k-Dot EVF
  • 3.0″ 1,037k-Dot Hareketli LCD Dokunmatik Ekran
  • 5-Yönlü Görüntü Sabitleme
  • Dahili Wi-fi Bağlantısı
  • 10 fps ve 1/8000 sn. En Yüksek Denklanşör Hızı
  • Toza/Suya/Donmaya Dayanıklı Magnezyum Alaşımlı Gövde

Yeni E-M1 beklediğiniz tüm görüntü kalitesiyle beraber size istediğiniz çekimi yapma özgürlüğü sunuyor. Yeni E-M1 şu ana kadar üretilmiş en ileri kompakt sistem kamerasıdır. Micro Four Thirds standardına dayanır ve güçlendirilmiş Live MOS sensörü ve TruePic VII görüntü işlemcisi gibi sofistike teknolojiler, DUAL FAST AF’ın dünyadaki ilk gösterimi ve akıllı telefonunuzdan genişletilmiş WiFi kontrolü ile – OM-D serilerini yeni bir seviyeye yükselten olağanüstü tüm görüntü kalitesi ve performansıyla- bir arada sunulmaktadır. Bu üstünlük mükemmel boyutlara ve taşınabilir bir ağırlığa sahip bir gövde tasarımıyla buluşmaktadır. Bütün bunlar göz önüne alındığında da D-SLR kameraları hem boyutları hem de görüntü kalitesi bakımından geride bırakmaktadır.

11206_12867

Dünyanın en ileri lens dizilimine sahip kompakt sistem kamerası.

Yeni E-M1 için mevcut olan 65 lensle beraber şu ana kadar ihtiyaç duyduğunuz tüm lenslere artık erişim imkanınız var. Bu şaşırtıcı çok yönlülük bütün Micro Four Thirds lenslerini içeren yeni nesil OM-Dlerle şimdi en tepede* olan tüm Four Thirds lenslerinin kapsamı geliştirilmiş uyumu sayesinde meydana geldi. Etkileyici olan, lenslerin düz bir sayısı değil yani. E-M1 aşırı derecede hızlı ve inanılmaz bir görsel yakalamada Kontrast AF (Kendinden Odaklı Kontrast)’ı tamamlamak için Phase Detection AF (Kendinden Odaklı Faz Algılama)’nın da ilave olmasıyla DUAL FAST uygulayarak her bir lenste en iyisini ortaya koymaktadır.* Four Third lenslerini kullanmak için MMF-3 adaptörü gerekmektedir.

11206_12866

Yeni E-M1 güvenebileceğiniz sofistike teknolojilerle fırlıyor.

Yeni E-M1’i istisnai olarak güvenilir kılmak amacıyla, -her zaman bağlı kalabileceğiniz performans ve görüntü kalitesi için- birinci sınıf OM-D teknolojilerini elverişli hale getirdik. Görüntü mükemmelliğine – umduğunuz canlı sonuçlar için- bir çentik atıldı. Akıllı telefonunuzdan eskisinden daha yaratıcı kontrol imkanı vermek için WiFi’ın kapasitesi artırıldı. Kendinden odaklı sistemlerin piyasadaki en hızlılarından birinin hassasiyetini daha da biledik ve – çektiğiniz her fotoğraf ve filmin mümkün mertebe netliğini sağlayarak- dünyanın en ileri 5-eksenli görüntü sabitlemesini daha akıllı hale getirdik. Ve Elektronik Vizör – daha büyük ve etraflı bir çekim ayarı için- şimdi size daha büyük bir görüş ve daha yaratıcı seçenekler sunuyor.

Ürünü daha detaylı incelemek ve satın almak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s