Olympus ile röportaj – Önemli haberler !..

Dpreview sitesi Olympus Imaging Corporation İş Grubu Başkanı ve İcra Yönetim Sorumlusu Sn.Haruo Agawa ile röportaj yapmış. Röportajın can alıcı noktalarından birisi Olympus’un gelecek planlarında daha yüksek megapixelli modellerin geleceğini söylemesi !..

Bir diğer memnun edici haberi de şöyle dillendirmiş Sn.Haruo Agawa “Biz de 45mm f1.8’e benzer giriş seviyesi kullanıcılar için biraz daha makul fiyatlı lensler eklemek istiyoruz” ! ( Tüketici dostu Olympus, umalım da bu yıl içinde meyvalarını görebilelim)

…ve 4K video kayıdı hakkında 4K video kayıdının işlemciye büyük yük olduğunu ve gelecekte işlemcilerin daha yüksek performans verebilmeleri ile 4K video özelliğinin Olympus m43’lerde daha yaygın görülebileceğini söylemiş. Olympus’un mevcut süreçte ürünlerinde görüntü sabitleyici teknolojiye öncelik verdiğini belirtmiş. (…ki son çıkan ürünler ile de zaten bunu kanıtlamış durumda Olympus)

Haberin tamamı için : http://www.dpreview.com/articles/6610982721/cp-2015-olympus-interview-since-1936-our-policy-has-been-to-make-our-cameras-compact-and-lightweight

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s