Sandisk’ten 1 TB SDXC kart çıktı !..

Sandisk’ten 1 tb’lık SDXC kart çıktı ! Bunun üzerine herkes tavan arasına koşup babaannesinden kalma çeyiz sandiskini talan etti ama nafile !..

Geleceğin Çeyiz sandisk’i…  Günümüzde teknolojinin yaşantımızın her alanına hızla artan bir ivme ile girdiği dijital bir çağdayız. Evlenince gelin kocasının evinde 1 terabaytlık sandisk’ini açar ve baytları açık mutlu bir gelecek onlarındır ! Açılış töreninde davetliler “Baytınızı açık olsun” diyerek temennide bulunurlar. Her genç kızın rüyası 1 tb. çeyiz sandisk’i…
Hazine sandisk’i !.. Şimdi banaaa kaybolan fotolarımı verseler… 1 terabytelık hazine sandisk’inden veri kurtarmak ne kadar sürer ? Okur/yazar bir kart olarak karşımıza çıkan Hazine Sandisk’i her fotoğrafçının gövdesinde 1 gün göreceğiz !..

Olay Dünya çapında geniş yankılar uyandırırken beklenmedik bir gelişme X-Men tarafından açıklandı !!! X-Men’in basın sözcüsü Wolverine Birleşik Devletler Los Angeles merkez saati ile 19:30’da yaptığı basın açıklamasında serinin en önemli karakterlerinden birisinin istifasını açıkladı !..

X-Men’in 1963 yılı Eylül ayında hayat bulan “Magneto” karakteri Sandisk’in manyetik ortamdan etkilenmeyen kartları sebebi ile 53 yıldır geçimini sağladığı işinden istifa etti !.. Basın mensuplarının kendisine yönelettiği “Bundan sonra geçiminizi ne işle sağlayacaksınız, ailenize hangi gelir ile bakmayı düşünüyorsunuz ?” şeklindeki sorularını yanıtsız bıraktı.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s